second choise?

30. března 2012 v 14:32 | Cléér |  DIARY,)
Falešnost. Řekla bych, že je to to nejhorší na kamarádce. A proč zrovna v naší třídě muselo k tomuhle dojít a rozhádat to polovinu třídy. bože. zas řešký víš co. Ale přijde mi to na ní ubohý prostě. Kels♥ to byla naše čtverka. říkáme si všechno,, mm, ještě v úterý bych tomu věřila. Když se jen některé z nás někdo líbil, někdo ji napsal, s někým se pohádala, cokoliv prostě se stalo, tak nám to řekla. Ale pak jdu jakože s nadšením z odpoledka dom ve středu a koho potkám? Moje dva spolužáky, kteří se drží za ruku. Říkám aha, neřešila jsem to jejda, byli něco jak nejlepší kamarádi, tak jsem si myslela, že se jen tak drží nevim ne:D..Pak mi holky řekli, že se dozvěděli, že už spolu měsíc chodí. Já chápu, že to třeba nechtěli říct, protože je celkem na nic chodit s někým ze třídy. Ale ju? Tu nepochopím. Kdyby nám řekla, ať to ve třídě nikomu neříkáme a tajili to dál. Božeee. Nee, ona musí hrát falešnej ksicht. A když jsem byla s tím jejím někde, jen jsme kecali tak byla uražená, tak pochopíte to ?! Já jsem ju měla za tu, které můžu zavolat ve 3 v noci a říct ji moje trable, ale myslím, že bych si to te´dka rozmyslela..
Tumblr_m1etg7wkbu1rnia9do1_500_large_large
Dál? Odehrává se to taky ve škole. Prostě už mě nebaví potkávat P* každej den s jednou a tou samou tlustou nánou. Ne, vážně se tomu už musím smát, jak mě to sere. Ty vole, jak se ještě vždycky směje, že mám chuť mu jednu vpálit. Ale nahodím úsměv a dělám, že nic, to je prý nejlepší no. Radši to nechci řešit;)
Tumblr_m1blktibjx1qdzeloo1_400_large
Nooo, takže tak no. SO MANY BITCHES !
Dneska na byt k D* aspoň tam si užiju!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dollie Dollie | Web | 2. dubna 2012 v 22:59 | Reagovat

tiež sa mi to už stalo,že kamarátka ktorej som ja hovorila všetko mi zatajila dosť podstatnú vec :/ je to nanič pocit,ale časom som pochopila,že to tak nemusela vôbec myslieť,skús sa nato pozrieť s tejto strany :) .. a to s tým bývalým fakt nezávidím :(

2 miii miii | Web | 11. dubna 2012 v 17:07 | Reagovat

o bože. mluvíš mi z duše. to samý se mi stalo s nejlepší kámoškou. (pořád jsme nejlepší kámošky, ale neodpustím jí to prostě, vždycky si to budu pamatovat) až na to, že mi neřekla, že se s ní kluk, se kterým chodila, náš spolužák rozešel. a mě to prostě neřekla. já jsem byla tak strašně naštvaná. achjo, nesnáším takovýhle pitominy, který tě rozhádaj!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama