Březen 2012

negative.

31. března 2012 v 18:40 | Cléér |  DIARY,)
Všimla jsem si, že v poslední době, si pořád jen na něco ztěžuju. Ale ono to už u mě ani jinak nejde.
Jednou si prostě neuvědomím, že jsem se s někým domluvila na venek a domluvím se s někým jiným. Pak se to ti dva dotyční dozví a najdenou jsem ta největší mrcha, která si POŘÁD domlouvá dva (tři) venkdy. ty voleee. Prostě kdyby se to stalo víckrát, pochopím. ale jednou, ještě jsem to ani neudělala schválně, ale to už jim nevysvětlíš. zjebou tě jak malou holku. nenaděláš nic. sere mě to ale.
542832_3483822581567_1451443913_3088984_2107437393_n_large
Takže počasí dneska hnuus. Nálada na pi*u. Čekám na Kajku a jdeme se kouknout k nám na nějakej film, nebo zdechnu. báj maj lavrrr :-*

second choise?

30. března 2012 v 14:32 | Cléér |  DIARY,)
Falešnost. Řekla bych, že je to to nejhorší na kamarádce. A proč zrovna v naší třídě muselo k tomuhle dojít a rozhádat to polovinu třídy. bože. zas řešký víš co. Ale přijde mi to na ní ubohý prostě. Kels♥ to byla naše čtverka. říkáme si všechno,, mm, ještě v úterý bych tomu věřila. Když se jen některé z nás někdo líbil, někdo ji napsal, s někým se pohádala, cokoliv prostě se stalo, tak nám to řekla. Ale pak jdu jakože s nadšením z odpoledka dom ve středu a koho potkám? Moje dva spolužáky, kteří se drží za ruku. Říkám aha, neřešila jsem to jejda, byli něco jak nejlepší kamarádi, tak jsem si myslela, že se jen tak drží nevim ne:D..Pak mi holky řekli, že se dozvěděli, že už spolu měsíc chodí. Já chápu, že to třeba nechtěli říct, protože je celkem na nic chodit s někým ze třídy. Ale ju? Tu nepochopím. Kdyby nám řekla, ať to ve třídě nikomu neříkáme a tajili to dál. Božeee. Nee, ona musí hrát falešnej ksicht. A když jsem byla s tím jejím někde, jen jsme kecali tak byla uražená, tak pochopíte to ?! Já jsem ju měla za tu, které můžu zavolat ve 3 v noci a říct ji moje trable, ale myslím, že bych si to te´dka rozmyslela..
Tumblr_m1etg7wkbu1rnia9do1_500_large_large
Dál? Odehrává se to taky ve škole. Prostě už mě nebaví potkávat P* každej den s jednou a tou samou tlustou nánou. Ne, vážně se tomu už musím smát, jak mě to sere. Ty vole, jak se ještě vždycky směje, že mám chuť mu jednu vpálit. Ale nahodím úsměv a dělám, že nic, to je prý nejlepší no. Radši to nechci řešit;)
Tumblr_m1blktibjx1qdzeloo1_400_large
Nooo, takže tak no. SO MANY BITCHES !
Dneska na byt k D* aspoň tam si užiju!

we found love in hopeless place

24. března 2012 v 11:14 | Cléér |  DIARY,)
Tumblr_ltcdrrazl51qbi6l1o1_500_large

Když si pustím tuhle písničku, vybaví se mi tolik věcí, tolik vzpomínek na pěkné věci. I když už ji mám celkem oposlouchanou, vím, že když si ji pustím třeba za rok, tak si vzpomenu na ty dobré časy. Tu písničku jsem začala poslouchat, když jsem začala být s P*. Sdílela jsem ji a on si ju taky zamiloval. Byla to taková naše. Poslouchali jsme ji pořád. Pamatuju si tu projížďku v autě asi ve 2 hodiny v noci. Jeli jsme do nenáma. Pustili si ji na plný pecky a byl nám nejlíp. Pak jsme zastavili někdy za městem, koukali na hvězdy. Jee. Bylo mi nejlíp no;) Ale, už je to pryč. Zůstaneme kamarádi, říkávál mi to pořád. Kamarád, co mě jen pozdraví, usměje se, někdy prohodí pár slov. to je pro mě známej, ne kamarád prostě. Nic moc no. I přesto všechno, že se máme tolik rádi, promiň zlato, ale zůstaneme kamarádi. Jsi fakt príma holka, mám tě rád:/// Fuuck! No končím s tímhle tématem ;););)
384222_316279235052500_100000112781608_1406846_1762627080_n_large
Jinak přes týden jsme byli se školou dva dny v Terezíně. Noo řeknu vám, tam bydlet, tak to se jdu asi oběsit. Ti lidi tam, děěs. Zlatý moje sídliště proti tomu, fakt.! Nemohla bych, tam bydlet a kolem sebe mět samý kříže, židovský hvězdy a hroby! No jako, na mě by to mlo teda asi hoodně elkej vliv, protože to strašně prožívám tohle. Málem jsem se tam rozbrečela v té pitevně a tam kde je pálili. Jeden velkej hnuus! :(
Noo a jinak dneska je tu náádherně! :)) Ale já jsem uplně nachlazená. Takže ssamý Acc, Bioparadox, kapesníky, čaje a tak. Ale odpoledne se aspoň projít s T* :-* Včera jsem byla se S*, bylo fajn, beruška je to :-* Mě stříhala teďka nedávno. Mám ju taak moc ráda. :-*
TAK SI UŽIJTE VÍKEND, KRÁSKY:-*

like a superhero')))

15. března 2012 v 20:25 | Cléér
Vezmi si sklenici, pusť ji, rozbje se. A dál?
Teď se jí jen na oko omluv a sleduj, jestli se dá znovu dohromady,)

Ani nevím o čem psát. Nic moc se neodehrálo. Spíš se mi všechno sere, než abych psala o nějakých super věcech v mým životě. Je to divný, protože mi přijde, že mám špatný období pořád. A pak výjdu a všude kolem vidím ty smějící se, šťastný lidi a mě ve sluchátkách hraje Majk a chce se mi brečet. Já to prostě nechápu. Ještě před rokej jsem žádný problémy neměla. Byla jsem taková šťasná s tím, co jsem měla. Ale teď, pořád hledám co mi chybí. A že je toho dost no. Vlastně, se musím uvědomit a začít si vážit toho, co mám. Nebo i to se mi ztratí a to už bych vážně nedala. Tereza vždycky byla, je a bude nejdůležitější kamarádka na světě. Ale teď je to tak strašně divný. Nevím no, ona je taková ta žárlivá, že né že bych se nemohla bavit s jinýma, ale pořád potřebuje vědět, že ju mám nejradši a já mám a budu mít. Ale nebaví mě to pořád řešit. Když jsme spolu, tak je to nejlepší na světě a nikdo by mi ju nikdy v životě nemohl nahradit. Ae všechno má svoje ALE v poslední době. A já to chci změnit.
Změním svůj svět. JAKO SUPERHRDINAAA. hahaa.

Tumblr_m0xxiswxme1r80kf1o1_500_large

Alcoholic.

11. března 2012 v 18:20 | Cléér and Natt |  DIARY,)
Cléér: Party hard, live fast, love endlessly.
Tumblr_lyh2jntddm1r7bdsuo1_500_large
Joo, toten článek bude stejně celej o tom, že jsem celej víkend prochlastala a bylo mi fajn. Takže jestli to nesnášíte, tak to vypněte a odpusťte si ty komentáře. Prostě jsem to potřebovala! Potřebovala jsem se z toho dostat. Vy si nedokážete představit jak mi je! Nejhůř. Umřela mi kamarádka........ Nechtěla jsem to sem psát, ale nedalo mi to. nevím no. Ale víc to rozebírat nechci. Jen chci říct, že byla skvělá, pomohla mi vždycky. nikdy se na mě neobrátila zády. Tak hodnou holku neznáte beztak, proč je to tak zku**eně nespravedlivý. Vždyť ona si zasloužila jen to dobré!!!!!! No, čas jde dál a já se s tím časem smířím, co jinýho mi taky zbývá, ale jednou se nahoře potkáme, slibuju:-*
Jinak P*. zase taky kapitolka sama o sobě. Já už nevím prostě. Ani nevím, co o něm chci psát, ale pila jsem i kvůli němu. Je to toti piča... piča, kterou mám pořád tak strašně ráda. FUUCK.
Tumblr_lykqy3yphj1qlhjvbo1_500_large
Nooo jinak, tenhle víkend jsem si užila. Sice mám kocovinu po pátku a sobotě jak kráva a jsem na sebe zvědavá zítra ve škole, ale tak nevadí;) Nechce se mi to rozepisovat prostě, neutratím ani korunuuu a jsem uplně kantáre :D to mám nejradši hej :D Vždycky Klááro, pojĎ na panáka. Říkám, že už nechcu nee:D mm, tak to my ale neberem a koupí mi rovnou 3, tak to seruuu:D nejlepší kamarádi a taak no :)))) ale hlavně po sto letech s K*. užili jsme si :)
Tumblr_m04uy5hfpw1r8ek7yo1_500_large
Příští pátek zase, těším se jak nikdy pusinko :-*

Nooo, jinak teďka sedím s matikou a ještě mě čeká ruština a biolaa. Jo Kláári, miluju když to necháváš na poslední chvilku. Nejlepší, dneska se jde spát pozdě noo. Co už ;) jdu na too, a co váš víkend? Pa, prdelky:*

Never lose hope.

8. března 2012 v 20:55 | Cléér and Natt |  DIARY,)
Cléér. : Myslím, že nadpisek odpovídá za vše'). Všechno je zase špatně. Když už vypadalo, že bude dobře, že už mi zase všechno vychází, tak si ten zkurvenej život řekl, že mi zase něco pokazí. FUUCK! Nevím, za coo. Poslouchám enriqueho a přemýšlím. Za všechno může on? P*. Pohádali jsme se. A to jako fakt dost. V tu chvíli jsem byla ta drsná, nic jsem neřešila. Pak jsem si lehla do postele, zavřela oči a nemohla je pomalu otevřít jak mi bylo. Sere mě to. Sere mě narosto všechno okolo něho. Jen když se baví s nějakou krávou, tak to ve mě vře. Jen když kolem něho projdu, on se usměje, tak se mi podlamují kolena. Sakra Kláro, vždyť to jsou už 3 měsíce, co děláš?:// Proč je to on. On, kterej si pískne a já mu vletím do náruče. Proč jsem mu dovolila, aby se tímhle stal, nesnáším to.!!!! Bože.
421975_1928083099346_1760272780_897127_1137188084_n_large
No, ale co jinak novýho. Domluvila jsem se konečně s kamarádem na ty taneční. Sice je to až za půl roku, ale hlásit se to musí prostě dopředu. No. Pamatujete, jak jsem vám psala o tom klukovi ze školy. Je to hajzl, stejně jak každej tady. FUUUUUUUU
UŽ NA TO NEMÁM SÍLU.
NE! 'PLESK' . přečtu si nadpis- nikdy neztrácej naději a pojedu si svoje! Joooo, to jsem já :)))
Zítra už konečně piatooook :)) Ples s K*, sakra to bude:-* těším se jak nikdy kámo))
X_b3cb73c8_large

Dresses

4. března 2012 v 20:39 | Natt

Plesová sezóna je skoro u konce, tak jste určitě mnohé z vás lítali po obchodech a zkoušeli si hodně druhů šatů. Probíhalo to tak i u mě, pár jsem si jich koupila, některé objednala z internetu.
Na úvodním obrázku se mi nejvíce líbí, no vlastně jsou krásné všechny.. mm nejmíň se mi líbí 4 a 6. Jinak bych chtěla všechny. Každé mají něco do sebe;). Třeba ty první, ty by strašně slušeli Cléér, protože je to blondýnka a černá ji strašně sluší:) Ty 3, jsou takové zvláštní, ale strašně krásné, líbí se mi šaty na jedno rameno. Páté mají nádhernou barvu. Juu. A o těch posledních ani nemluvím, ty jsou jednoznačně nejhezčí. uplně božské ')) ty bych chtěla hej.:)

tak a tady máte ještě pár obrázku, kochejte se:PThe best of..

2. března 2012 v 18:33 | Cléér and Natt |  Fashion))

Natt:A teď tu máte ode mě slíbenou rubriku : FASHION. (snad se vám bude líbit:P)

KRAJKY-ze začátku, se mi vůbec nelíbili, připadalo mi to jako z dávný doby, víš co:D Ale teď mi přijde, že hodně věcí na sobě krajky má, já nevím, někde je to pěkné. Třeba obrázek, nádhera:)) ale někde je to podle mého názoru přehnané, ale to je každého věc. Nedá se to říct tak obecně. Jak kde prostě:)
KVĚTINY-tak ty u mě vedou kámo:))) Nedám na n dopustit, podle mého názoru v poslední době nejoblíbenější vzor. Jak na legínách, tričkách, šatech, šátkách, keckách. Prostě kvítka, kam se podíváš:D Ale líbí se mi to:)))
BRITSKÁ VLAJKA-taky hodně oblíbená v poslední době. Ale líbí se mi jak na kom a musíte být dobře sladění. chápete:) Ten obrázek má něco do sebe. nádhera:))
ŠÁLY-i když už je konec zimy, tyhle velké, huňaté šály prostě miluju! je v nich nejvíc teplo a jsou krásné. Dokonalost))
BOTY NA PLATFORMĚ-líbí, líbí. Jsou úžasné. Ale jelikož už jsou takhle dost velká, tak jsem si je nekupovala. Nevím, nechci být větší než nějací kluci:D Ale zase hezčí nohy víš co:D ty černá jsou brutální, už jsem p nich koukala na ebay;)

Táák holky, pro dnešek stačí, něco zase příšt určitě:) Teda, pokud se vám to bude líbít, kritiku do komentů, abych to kdytak zpravila:))


táák berušky, loučíme se s váma. Přes víkend se ozveme:-*