Únor 2012

Sadness

25. února 2012 v 11:16 | Cléér and Natt |  DIARY,)
Cléér. : Ahojte kočky:-* Jak jste si včera užili pátek? Já jsem byla s Natt a holkama na plese. Na to, že jsem tam tak moc chtěla a shaněla lístek jak potrhlá, pomalu lituju toho, že jsem tam šla;) A důvod? Zkus hádat. Víte, bývalej a jedna z nejlepších kamarádek není moc dobrá kombinace. A tak jsem si to tam moc neužila. Nevím, proč mi to vůbec vadilo, když už jsem ho měla někde. Ale když jsem je tam spol viděla, hrkly mi slzy do očí. Nechápu hlavně ju. Ona byla vždycky ta, která za mnou došla, když jsme se pohádali, vyslechla mě a radila mi. Ale asi jen chtěla využít situace no. Takový falešný lidi mám opravdu nejradši! Ale potom jsem to překousla a bavila se s kámošema a bylo to celkem fajn.

425379_294486937282688_201943669870349_819508_1337823702_n_large

Omlouváme se, že jsme ještě nepřidali žádný článek, co jsme slibovali. Ale nestihli jsme to. A dneska se musíme balit a zítra jedeme na lyžák. A tak wifina není, takže se vám ozveme až a týden. Tak se omlouváme všem affs a tak dále.

Mějte se a my konečně odjíždíme pryyč. těšíme se ♥

something news))

23. února 2012 v 17:29 | Cléér and Natt |  EVERYTHING.)
Hi :-*
V poslední době jsem si všimla, že návštěvnost mojeho blogu celkem poklesla. Nevím, možná jsou moje články ohrané, pořád o tom samým, ale můj blog byl vytvořen na základě toho, že jsem se chtěla vypsat z blbých nálad, ne proto, abych měla hodně affs, velkou návštěvnost, hodně komentářů a tak. Ale i tak mám své oblíbené blogy strašně ráda a ráda čtu vaše články, proto chci, aby vás to na mojem blogu také bavilo. Proto začnu psát častěji, udělám nějaké rubriky o cestování, hudbě, módě a tak. Ale to hlavní: Ve škole jsem se domluvila s kamarádkou, že budeme tenhle blog psát spolu. Jmenuje se Natt a je vážně boží.♥

Vaše adminky. Ale fotky z důvodů utajení smažeme. Ale jen chceme, ať víte kdo píše:)))
Večer možná ještě napíšeme. Zatial :-*

Yeah, you are BITCH.

21. února 2012 v 13:48 | Cléér |  DIARY,)
Tak nějak jsem zase přiběhla ze školy a usínám. Nevím no, je to docela hnus po těch prázdninách. Když si tak řeknu, tak v úterý jsem ještě takovou krizovku jako dnes neměla, hah:D
Jinak co psát no. nevím, nic moc se neděje. Víte na co jsem přišla? Že většina mojich smysluplných článku je o něm. Je to divný, když už spolu nejsme a tak, ale prostě když jen navážu a začnu psát o něm, tak se hned rozepíšu prostě, demence asi.
Strašně se nemůžu dočkat pátku, jdu ase na byt k D*, to budou pohody. Znáte to, jen tak sedět, popíjet a kecat s lidma, který máte nejradši. Pak se dostat do nálady a užít si to prostě všechno jéé. První jdeme na ples a potom k ní.. Ať už to je prosíím.
Festfestfest_171549132_large

Začala jsem se teďka bavit s jedním super klukem ze školy. Boží je. H*. Začalo to úplně vtipně, ikdyž už se známe asi rok, nikdy jsme se nějak nebavili. a tak když jsem se táhla po schodech na zeměpis a on zrovna vyšel z naší třídy a tak jsme se dali do řeči, jen tak, chtěl půjčit mapu.(samozřejmě jsem neměla, byla jsem ráda, že jsem po těch prázdninách našla sešit.:D) No a potom po odpoledku jsem byla u skříněk, šel kolem mě a uplně nádherně se usmál, ááááá ♥ Potom jsme si psali a tak, v pátek bude taky na tom plese. Potkávám ho každej den a vždycky mi to zlepší náladu.
Třeba by to nemusel být takovej šulin jak P*))
Ták dneska s holkama fitko, něco do tý školy a zase večer. Stereotyp kámo.

Vrať se do reality, kámoo))

17. února 2012 v 11:03 | Cléér |  DIARY,)
'Když jsi mi zavolal a chtěl si se mnou mluvit, bláhově jsem doufala, že se za včerejšek chceš omluvit. Myslím, že to nemá cenu, byla tvoje první věta a tak trošku sis zahrál na konec mýho světa. Jenže pak jsi ještě dodal a to celkem vesele, nic si z toho nedělej, zůstanemé přátelé)) smekám ti, kámo fakt.'
Jenom dojedu, nenecháš mě vybalit a hned řeším cipovinyy. Vždyť je to vyřešený. Začala jsem se mít víc fajn než ty a to ty nedokážeš překousnut co. Tak mi napíšeš slohovku a já se poseru? Najdi si kámošku na sex a vyblbni se kámo. Vždyť ty jseš uplně hotoveej. Mě už jen tak neshodíš. To spíš já tebe víš, zvykej si:) Už tu pro tebe nejsu, ta nejhodnější, co by ti neřekla žádný křivý slovo a raději by se omluvila, aby se s tebou bavila. To všechno je pryč víš:)))
Řekla jsem si, začnu od znova a nenechám se znova shodit. Víš rýsuje se mi asi něco novýho a lepšího, tak to překousni hej..
Sám si toho názoru, že když jdeš do vztahu po druhé, je to jak kdyby si četl knihu znova a doufal, že skončí jinak.
Jinak prázdniny jsem si nejvíc užila:'))) Dneska ještě k D* na byt. To zase dopadne:D
Tumblr_lzj66kpvow1qmowaco1_500_large
Takže teď si něco ukuchtit, nechápu, proč když řeknu jdu vařit, všeci 'mám volat hasiče?' nesnáším tady ten keeec :D Já jsem přece skvělá kuchařka, hah:D
Čauteeee:*

prague, welcome,))

14. února 2012 v 16:50 | Cléér |  DIARY,)
Hi cats.♥
Mám se úžasněěě. od včerejška s B♥ v Praze a je nám fááájn')))
Vyjeli jsme včera ráno, dovezl nás sem Daddy. Spíme u tety, takže pohodys:) Takže jsme s ní chvilku kecali a tak a pak jsme šli do víru velkomětaaa:D Před domem byli 2 kluci, uplně kundy nejvíc ne :D K a T. jako neříkáám nic.:D tak jsme byli s něma, večer jsme šli na párty)) Dneska nakupovat a večer další párty:)) ale zítra už domu noo:/ Ale máme se nejlíííp ♥
Tumblr_ltk9cspk5q1qk8ptto1_400_large

Booože. jak já nechci domů a ono to tak rychle utíká:/
Jak se máte vy?:) Asi vás některý provokoju, ty který mjí školu že, ale tak příští týden se můžete smát mě no :D:/
Tumblr_lq8j5gqynr1qzipvbo1_500_large
Nuu tak chystat se a na nákupy:) čia

I am sick of everyone!!

12. února 2012 v 11:41 | Cléér |  DIARY,)
Milé zlaté. Když u jste najeli na můj blog, tak buď čtete ty moje debilní články a pokud se vám to nelíbí, tak jednduše zmáčkněte ten červený křížek tam vpravo nahoře a odpusťte si ty vaše zamindrákované komentáře. jo . ámen vole.

Jsem se zase jenom vytočila. Pochopte, že tohle je prostě můj blog a já si sem budu psát co chci, ne co se líbí tobě zlato'))

Jo umím být pořádně ironická a nepříjemná. Ale pro svoje kamarády udělám první poslední. Ale tyhle hvězdy, co nemají co dělat a budou mi tady psat sračky, no promiňtě ale to ne jako. To si příště rozmyslete.

Promazala jsem si články, fotky a tak. Protože můj blog čte hodně lidí z mého okolí a to mě sere. díky nat, že si ho řekla všem na škole. kámoška a tak no'))))


Tumblr_lx0lw7fvrf1r9pqr4o1_500_large

někteří by se měli vzpamatovat, jako fakt. taky se někdy chovám blbě. ale nebudu kritizovat ostatní, když dělám to samý. sakra.
těším se zítra do té Prahy, konečně vypadnout:)

miss your smile

10. února 2012 v 16:42 | Cléér |  DIARY,)
JOJOJOOOO
prázdniny začínajíí'))) a s dobrým pocitem vám řeknu, že budou užasnýý)) dneska jsem se sice ještě zase stihla naštvat ve škole, to není možný to nadržování prostě!!!! shit. já nevím, dneska jsem neřekla za tu hodinu ani slovo. nic. čuměla jsem do knížky a ten šulin prostě mě vyvolá uměla jsem to na 1 prostě jo! a on no kláro za 3 a to buď ráda a ja ahaaaa? pak vyvolá ty svoje miláčky všeci za 1. nasraaaat :D
no neřešit školu, ted mám 9 dní pokoj, pak 5krát škola a lyžáček ♥
no jinak plány na prázdniny? Praha s B* a Brno s T* - ty 2 mám tedka nejvíc ráda, fakt že jo, nejdůležtější :)
A P*, nejd§ležitější kluk na světě! Je tu pro mě, dokázal mi za ten týden, že byl můj nejlepší kamarád a musí jím být i nadále. vím, že vám to teďka připadně divný, ale museli by jste vidět, jak se kě mě chová a tak. nuu:) mám ho ráda.
428693_309275839119425_234595296587480_904200_597982168_n_large
jee, chci léto. chci být s nějakým miláčkem u moře. chci sedět v písku. chci pozorovat západ slunce. chci se líbat na pláži. chci aby mi kreslil srdířka do písku. chci tam s ním být sama a užívat si. aaaaaaaaaaaa. summer !♥

nikdy neříkej nikdy , ale nikdy neříkej napořád

6. února 2012 v 20:55 | Cléér |  DIARY,)
Ale je to tak kámo. Já tu sedím a přemýšlím, zatím co ty si klidně lítáš venku. A možná ti teď je fajn, ale já vím, že přijdeš domů a budeš taky přemýšlet. vím to, znám tě. Škoda akorát, že já na jiný kluky náladu prostě nemám, jinak bych ti taky udělala naschvál, nemysli si.. a právě proto ty to děláš čím dál víc. Ale já jsem si na to zvykla, akorát kdyby si v sobotu neudělal to, co si udělal jsem teďka mohla být taky možná někde jinde a nesedět doma s kapesníkem u "našich" písniček. Víš. Brečel jsi. Ale já brečela milionkrát víc než ty. Nebudu sát, že je to divný, je to normální. Ale já brečím, když jsem sama, ale ty si mě donutil brečet na plese a pak si tam měl slzy v očích sám. Tak proč sakra nejsme spolu. Řekl jsi, 2x do stejné řeky taky nevstoupíš a já ti říkám, když miluješ vstoupíš X krát. Promiň, ale jsme vážně divní. děláme si naschvály, přitom, když se jeden na druhýho nedívá, tak ho potajnu pozorujeme a vzpomínáme. A říkáme si kdyby. Ale, kdyby jsi jen řekl, skočila bych ti kolem ramen a u bych tě nepustila. což je divný, protože tě svým způsobem nesnáším. ne že bych nesnášela tebe, ale nesnáším tvoje chování. Víš, je těžký být kamarád s někým koho miluješ, ale já tě ztratit nechci a proto jsem s tebou aspoň kamarádka. Nechci ať jsme si totiž úplně cizí, tak radši se budu přemáhat a falešně se usmívat a dělat, jak jsem strašně v pohodě. Vlastně jo, jednu chvíli mi bylo fajn. Když jsme spolu byli na plese jako kamarádi a nic jsme neřešili, jooo to mi bylo skvěle. škoda, že se to pak posralo. nevím proč. Ale stalo se a teď je to jen horší, já to vidím prostě. A strašně mě to štve, strašně. Ale nenadělám nic. Když ti kámoška napsala ať mi nedáváš falešný naděje, nemyslela, ať mě vymažeš ze svojeho života. víš. Je to všechno tak strašně složtý. A já si říkám ty chyby na tobě. A jsou tam. A proč tě sakra pořád tak miluju, i přes ty chyby. Panebože, co to se mnou je. Vždyť ty si grázl. ty se chováš kolikrát tak hnusně. A pak jsi se mnou sám a jsi miláček. tak proč to děláš. proč mi normálně neřekneš jak to chceš a nevyslechneš mě. A nevyřešíme to? Proč je to prostě takhle? a proč se pořád ptám PROČ, když odpověď stejně nedostanu?!
Boy-cute-girl-love-favim.com-288348_large
nečetla jsem to po sobě, možná to nepochopíte a nedává to smysl. ale nechci si to číst. psala jsem to tak jak mi to šlo ze srdce do hlavy.

ZIMA JAK V RUSKU NEBO CO.

2. února 2012 v 14:22 | Cléér |  DIARY,)
A to jako doslova. ty jo, to se nedáá. Už jsem si dneska pěkně kráčela v lyžařské bundě a s čepicí to už je sakra co říct :D
celej dnešní den jsem se uklidňovala, že už máme zítra volno a víkend. jako psali jsme jsme z matiky. katastrofaaa. škoda řešit. hah. víš co, všeci říkali jak to strašně neumí, ať už se to neučím a tak. pak zas vole uplně věděli. a miluju ty hvězdy co to mají napsaný na 1 a začnou mlet jak jim nic nevychází prostě klasika)):D
Jinak co no, další hádka s Terezou, ňák se ta holka mění, nebo já nevím. začínám na ni mít mstama alergie, to její chování je někdy za moc. jeden den brečí kvůli nákýmu borcovi, o kterým mi ani třeba neřekla, další den mi zruší venek, že jde zase s jinym, řikam ahaaaa.jsem ráda že mi všechno říká. pak strašně kámoškama s holkama který ještě včera drbala, prostě co s ní je. nechápu. neřeším
Chci na tolik maturiťáků a nemám šaty pomalu. fuuuuu
Dneska pěkně brníčko a Nikeec♥ chnaa
No jdu si uvařit horkou čokoládu a lehnu si ke gossipkám'))) mějte seeee a nezmrněte mi :-* :D
Tumblr_lxdmhvambs1r50zd5o1_500_large CL:* bitch.